Reference

Incentiva Lvov

červen 2019

Opět další skupinka spokojených klientů se vrátila z incentivní cesty, navštívili ukrajinský Lvov, v době velmi známého JAZZ festivalu, což umocnilo jejich zážitky i celkovou atmosféru jejich pobytu.

Teambuilding v Gruzii

květen 2019

Z Gruzie jsme přijeli všichni nadšeni a rádi bychom se sem ještě vrátili. Zaujala nás krásná příroda, milí a pohostinní lidé, kultura a staré kláštery v kopcích. Měli jsem skvělého průvodce Sergeje, který mluvil velmi hezky anglicky, takže i ti méně zdatní mu rozuměli. Do češtiny překládal David, "ajťák z ČR", který v Gruzii žije a pracuje. Oba velmi rychle pochopili jaká jsme skupina (a toho si moc ceníme, ne vždy si průvodce s klienty sedne) a dovedli se nám přizpůsobit a zároveň jsme zvládli vše, co bylo naplánované. Měli jsem opravdu náročný program, chtěli jsme vidět co nejvíce míst. 

Kaňon Okatse - krásný.

Tbilisi je velmi krásné město, dokonce tam mají i "Stodolní" ulici (která je vyhlášená v Ostravě), takže jsme ji museli také večer navštívit.

Restaurace s výhledem na celé město a večerní posezení, krásně nasvícené památky - zážitek. Výběr restaurací byl také skvělý, až jsme žasli, kolik jídla nám nosili a bylo opravdu výborné. Hotely byly také na velmi dobré úrovni včetně služeb.

Seznámili jsme se i s místními řemesly - zpracování vlny + výroba tradičního gruzínského jídla. Opět zajímavé.

Nejvíce jsme si užili turistiku v Kazbegi. 5ti tísícová hora Kazbeg se nám ukázala v celé své kráse. Koukali jsem na ni jak z hotelu, tak z 2200 m. n. m., kde jsme navštívili starý klášter. Cestou obdivujete ty kopce, zeleň, skály, sníh na vrcholcích hor. Nááádhera!

Pokud jde o dopravu, měli jsme po celou dobu k dispozici mikrobus s koženými sedadly. Řidič jej stále uklízel, leštil.

Takže závěrem Gruzii mohu vřele doporučit, cestovka odvedla skvělou práci!! Děkujeme.

Teambuilding na Madeiře

květen 2019

Na prohlídku Madeiry jsme měli pouze 3,5 dne, takže jsme měli opět nabitý program, abychom viděli ty nejzajímavější místa.

Pico Arieiro, pro mě největší zážitek. Jste na vrcholku hor, kolem dokola jen kopce a pod Vámi vidíte mraky.

Výběr restaurací se povedl, vyzkoušeli jsme všechny místní speciality a samozřejmě také víno. Poncha - místní pálenka je skvělá hlavně s příchutí marakuji (ta nám chutnala nejvíc). Jen pozor na množství. Je to opravdu s vysokým obsahem alkoholu.

 Ve Funchalu jsme navštívili místní tržnici, kde můžete ochutnat ovoce, které u nás nenajdete. Zajímavá byla prohlídka lávové jeskyně a určitě se stavte do restaurace, kde Vám dají ochutnat místní hovězí špízy Estepada a zažijete folklórní večer. Oceán měl sice pouze 19 stupňů, ale koupání jsme si nemohli nechat ujít v Porto Moniz. Když jste na Madeiře, musíte navštívit levády, jde o příjemnou procházku lesem (vybíráte si kratší či delší trasy), cítíte ten "jiný" vzduch. Tropická zahrada, lanovka na Monte, původní domečky ve kterých bydleli (či někteří ještě bydlí) určitě stojí za to vidět.

Pokud chcete vidět krásnou přírodu, rádi poznáváte a neležíte u vody, je Madeira tím správným místem, které navštívit.

Měli jsme opět skvěle připravený program od cestovky, který jsme si společně sladili.

 Průvodkyně, kterou jsme měli, žije na Madeiře již 13 let, je velmi sečtělá, takže Vám umí odpovědět vlastně na všechno. 

Akce pro holandský fotbalový team Feyenoord

srpen 2018

Velká akce proběhla v létě 2018, kdy se holandský fotbalový klub Feyenoord utkal s AS Trenčín v Žilině ve třetím kole evropské ligy. Oslovili nás ohledně organizace ubytování, transferů, stravy a jiných služeb. I přestože nevyhráli, veškerá organizace dopadla velmi dobře a celé 3 dny proběhly hladce.

   

Teambuilding na lyžích

únor 2017

Hotelový resort Pichlmayrgut měl vše co jsme potřebovali. Pro nelyžaře prostorný wellness i s venkovním vyhřívaným bazénem, kurty na tenis i squash a pro lyžaře i v době oblevy kvalitně upravené sjezdovky v rozsáhlém areálu Schladming. Kuchyně byla jedinečná!

Teambuilding v Římě

duben 2017

Zájezd byl povedený. Průvodkyně znala Řím dokonale a pomohla nám vyřešit ztrátu dokladů aniž bychom to na kvalitě zájezdu pocítili. Viděli jsme vše a i ti, kteří již v Římě byli, se nenudili. Děkujeme.

Říční plavba na luxusní lodi s all inclusive

duben 2014

Plavbu po Dunaji jsme dostali od zaměstnavatele za odměnu. Zažili jsme různé teambuildingy, ale plavbu po řece luxusní lodí ještě ne. Mile nás tento typ cestování překvapil. Mohli jsme odpočívat ve wellness nebo se slunit na palubě, když se loď plavila a poznávat města na Dunaji, když loď kotvila v přístavu. Personál byl moc milý a ochotný. Na baru byl široký výběr nápojů a o tom gurmánském jídle jsme si povídali ještě dlouho po plavbě.

Švýcarsko vlakem

září 2012

Zájezdem nás provázel velký fanoušek a znalec švýcarských železnic pan Petr Čermák, díky němuž jsme se dozvěděli maximum o železniční dopravě ve Švýcarsku. Vyjeli jsme na nejvýše položenou vlakovou stanici v Evropě, projeli nejznámější trať vlaku Bernina Express, ochutnali švýcarské fondue a raclette. Příroda a hory Švýcarska jsou nádherné. Byli jsme nadšení.

Vaření maďarského guláše

srpen 2011

Vaření guláše s mistrem maďarského guláše Szándórem Cszányim sklidilo velký úspěch. Maďarský guláš v kotlíku jsme pak na střeše firmy uvařili i ostatním kolegům. Celý teambuilding se nesl v duchu maďarských tradic s lidovou hudbou i nástroji. Zdatnější se naučili práskat bičem a troubit na roh. Poznali jsme jak se tradičně vyrábí sýr a jak chutná čerstvě upečený chléb v peci i maďarská pálinka :-)

Izrael pěšky

květen 2011

Pěší pouť po Jesus Trail z Nazaretu do Kafarnam měla přes 60 km. Viděli jsme spoustu krásných míst jako je Národní park Zippori, Kána a také jsme navštívili svatyni Druzú. Stravovali jsme se v kibucích, u místních arabských křesťanů, v restauracích a vždy nám chutnalo. Odpočinková část pobytu bylo koupání v Mrtvém moři a poznávání Tel Avivu.

PORTO

září 2019

Velmi děkuji za organizaci incentivního zájezdu pro skupinu manažerů České spořitelny, byl to pro nás velký zážitek. Skvěle vytvořený program, který zahrnoval nejen prohlídku Porta, ale také výlet do údolí řeky Douro, návštěvu vinařství, typická rybářská městečka, možnost projít se po pláži u oceánu a obdivovat sílu a krásu jeho vlnobití, byl ještě umocněný vynikající průvodkyní. Terezka nám ukázala Portugalsko očima člověka, který zde delší dobu žije a díky tomu ví spoustu zajímavých informací, které nevyčtete v žádném průvodci. Nakonec nám nevadilo ani proměnlivé počasí, naopak…kontrast deštivého dne a pak sluncem ozářeného oceánu jsme si opravdu vychutnali a zažili spoustu legrace. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci !

MOŘSKÁ PLAVBA

ŘÍJEN 2019

Další úspěšná plavba je za námi!! Vše proběhlo hladce, řidiř autobusu v Barceloně na letišti nás již očekával a vyzvednul si nás i zpět po ukončení plavby. Počasí nám přálo, zábava, jídlo i servis na lodi bylo perfektní a naše skupina si opět užila krásné společné dny a nabyla energií do dalších pracovních měsíců. Děkujeme IC Event za zařízení a vyřízení všeho, co se naší plavby týkalo i věcí navíc. Vřele doporučujeme!

 

 PLAVBA VÍDEŇ

LISTOPAD 2019

3hodinová plavba kolem Vídně, bohatý raut, živá hudba a to vše zakončené prohlídkou tohoto krásného města...i tak se dá strávit jeden den s kolegy či obchodními partnery, který se opravdu vydařil i se všemi skvělými službami, které byli pro nás zařízeny. Děkujeme

Kontaktujte nás

 Michaela Musilová

+420 577 700 489

info@icevent.cz

Tým IC Event

Odběr novinek a exkluzivních nabídek

Odesláním e-mailu souhlasíte s Obchodními podmínkami.